ZADBANA MAMA

Czujesz się na co dzień przemęczona i pragniesz odrobiny wolnego czasu tylko dla siebie?

Miewasz poczucie winy, kiedy w końcu wychodzisz gdzieś bez dzieci?

Czujesz się zagubiona, bo doskonale wiesz, że ważne jest, abyś dbała także o siebie jako mama, ale nie potrafisz tego zastosować w praktyce?

I skrycie marzysz, by nie ograniczać się tylko do roli mamy, lecz spełniać się także na innych polach, jednak ciągle brakuje Ci energii?
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś "TAK", to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Przygotowałam warsztat online, który może Ci pomóc.
Wiesz jakie korzyści możesz z niego wynieść?
Wyrobisz w sobie zwyczaj znajdywania codziennie przynajmniej 15 minut czasu TYLKO DLA SIEBIE.
Uświadomisz sobie, czym naprawdę chcesz wypełnić ten czas, żeby poczuć się zrelaksowaną i zadowoloną.
Poznasz sprawdzoną i efektywną ścieżkę radzenia sobie z przekonanniami, które niepotrzebnie wzbudzają Twoje poczucie winy, kiedy robisz coś dla siebie.
Dowiesz się, jak obchodzić się ze swoimi emocjami i jak odkrywać potrzeby, które się za nimi kryją.
Poczujesz się bardziej wypoczęta, zadbana i będziesz się częściej uśmiechać.
Twoja rodzina podziękuje Ci, że wziełaś udział w tym warsztacie, bo atmosfera w Waszym domu stanie się bardziej przyjazna.
Codziennie przez 4 tygodnie 
będziesz robić małe kroczki, 
aby poświęcać sobie więcej uwagi.
 
Otrzymasz ode mnie krótkie zadania w formie PDF oraz wsparcie w specjalnej grupie na Facebooku.
 
Forma kursu będzie dopasowana do Twoich potrzeb, bo wiem, że będąc mamą, masz ograniczone możliwości czasowe.
Małe, ale systematyczne działania przyniosą pożądany rezultat.
Wiem o tym, bo uczestniczki pierwszej edycji warsztatu osiągnęły bardzo dobre efekty!
Ty też możesz wyrobić w sobie dobry nawyk dbania o siebie na co dzień.


Podczas trwania kursu przeprowadzę Cię za rękę przez cztery rozwojowe ścieżki!
 
Znajdywanie czasu tylko dla siebie

Przyjrzysz się uważnie swojej codzienności i zaplanujesz przedziały czasu, w których zajmiesz się tylko swoimi sprawami.
Praca z 
przekonaniami 

Uświadomisz sobie negatywne przekonania, które utrudniają Ci troskę o siebie i wpędzają w poczucie winy, lęk oraz wstyd.
Rozpoznawanie swoich potrzeb

Nazwiesz swoje potrzeby w sferze fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i duchowej.
Sposoby zaspokajania potrzeb

Opracujesz własną stategię zaspokajania swoich potrzeb, która będzie pasować do Twojego trybu życia, tak abyś po kursie ciągle dbała o siebie.
Nazywam się Monika Myszka-Wieczerzak
Wspieram mamy, które pragną więcej przestrzeni dla siebie.
Jestem mamą uroczej blondynki (7 lat) oraz przyszłego piłkarza (3 lata) ;). Macierzyństwo nauczyło mnie o życiu więcej niż doktorat zrobiony na Wydziale Polonistyki UJ. Dlatego zamiast badać literaturę, inspiruję inne mamy do rozwoju i pomagam im czerpać z życia to, co najlepsze. Przeczytaj, co mówią o mnie i moim warsztacie moje klientki.
"Zdecydowałam się na udział w warsztacie online ZADBANA MAMA, bo po raz pierwszy zostałam mamą, więc jest to dla mnie nowa rzeczywistość i potrzebowałam przyjrzeć się z czyjąś pomocą sobie na nowo w tej roli (subiektywny punkt widzenia uniemożliwiał mi samopomoc). Monika wzbudziła moje zaufanie jako osoba ogromnie wrażliwa i mądra. Chciałam odbudować swoją równowagę i znaleźć pomysł na nowe nawyki dbania o siebie, by pogodzić wiele obowiązków z wychowaniem dziecka.

Dzięki warsztatowi zrozumiałam lepiej potrzeby, które w związku z macierzyństwem zaniedbuję. Odkryłam również, że zawsze miałam tendencje do zaniedbań w pewnych obszarach, a macierzyństwo stało się teraz wygodną wymówką. Osiągnęłam w związku z tym silną motywację, by przyjrzeć się sobie również w oderwaniu od dziecka i wprowadzić pewnie większe zmiany.

Ogromna wartością tego warsztatu jest bardzo dogłębnie przemyślana treść, jego estetyka oraz rozmiar poszczególnych zadań do wykonania. Ćwiczenia nauczyły mnie systematycznie planować i realizować "małe kroki". Przygotowana przez Monikę ścieżka rozwojowa i poszczególne jej przystanki dają poczucie spokoju, ładu i bezpieczeństwa, tak jakby ktoś zabrał Cię na rozwojowy spacer.

Zdecydowanie polecam to doświadczenie innym mamom".


 
Małgorzata Pawlińska
(psycholog i coach | www.pawlinska.com)
 

"Miałam problem z brakiem czasu dla siebie i przenoszeniem swoich frustracji na dziecko. Chciałam dowiedzieć się więcej o sobie w nowej roli matki, lepiej dzielić czas pomiędzy dziecko, prace, dom i swoje potrzeby. Warsztat ZADBANA MAMA był dla mnie czasem pracy z niewspierającymi mnie przekonaniami, zwracanie uwagi na emocje i zaspokajanie potrzeb z różnych sfer.

Bardzo podobało mi się, że Monika podeszła do tematu bardzo szczegółowo. Poszczególne zagadnienia podzieliła i rozpisała na małe, konkretne kroki. Największą wartością tego warsztatu jest moim zdaniem codzienna możliwość pochylenia się nad innym tematem, które razem łączą się w spójną całość.

To naprawdę fantastyczny warsztat przygotowany z dużą uważnością i dbałością o szczegóły. Zdecydowanie polecam ten warsztat innym kobietom i nie tylko! Niektóre ćwiczenia robiłam wspólnie z mężem i były one dla nas dobrym pretekstem do podjęcia rozmowy na temat naszej nowej roli rodziców. Było to dla nas obojga bardzo odkrywcze doświadczenie". 

Ewa Zychowicz
(animatorka działań twórczych i arteterapeutyczych | www.dogorynogami.org)
 „Zdecydowałam się na udział w warsztacie online ZADBANA MAMA, aby uczynić jakiś krok w kierunku zmian na lepsze. Moim problemem była frustracja i zmęczenie codzienną rutyną. Dzięki temu warsztatowi uświadomiłam sobie, że nie zamieniłabym się z nikim, choć bywam zniechęcona intensywną opieką nad dziećmi.

Monika uczuliła mnie, na wdzięczność za dobro, które codziennie mnie spotyka. Zrozumiałam też, że muszę zarządzać swoją energią, a nie tylko czasem, że moim słabym punktem są przekonania i że ciężko przychodzi mi ich przemodelowanie. Podczas warsztatu uporządkowałam swoje najbardziej żywe potrzeby i myślę nad strategiami ich zaspokojenia na różne sposoby - nie tylko te, które do tej pory stosowałam. Postanowiłam być bardziej elastyczna pod tym względem. Dostałam też impuls do zajęcia się zaniedbaną sferą duchową.

Najbardziej podobała mi się w tym warsztacie klarowność i logika przekazu. Forma, w której Monika się komunikuje, bardzo przypadła mi do gustu i odpowiada na moje potrzeby. To mądra treść, podana w bardzo ciekawy sposób. Myślę, że największą wartością tego warsztatu jest jej indywidualne podejście do każdej uczestniczki w Grupie na FB. Gorąco zachęcam inne mamy do tego, by wzięły w udział w tym warsztacie".

Marta Miterka
(pedagog | mama Ani i Brożka)

Zostaw mi swój adres email, aby dołączyć do listy oczekujących.

Dowiesz się o wszystkich bonusach jako pierwsza.
[bot_catcher]